Back
Next

Exilis Radyofrekans

Exilis Elite hedeflenen yağ birikimlerinin azaltılması ve cilt sıkılaştırma için  invaziv olmayan bir tedavi sistemidir.  

Exilis Elite estetik uygulamalarda önemli bir teknolojik avantaj sağlayarak Patentli Exilis Elite teknolojisi, ultrasonun mekanik etkisi ve cilt soğutma ile birlikte dokuyu kontrollü ısıtmayı sağlayan radyofrekanstan faydalanmaktadır.

Ultrason ve radyofrekans enerjisinin etkisi, dirençli olan dokuya erişime ve dokunun tedavisine olanak verir. Exilis Elite tam olarak derin yağ tabakalarını hedeflerken, bu sırada yüzeydeki temaslı soğutucu cilt sıcaklığını düzenler ve sağlıklı cilt yapılarını korur.

İşlemin bir parçası olarak, ultrasonun mekanik enerjisi fibrotik matriks yağ yapılarını açmaya yardım eder. Yağ hücreleri böylece tedavi için daha uygun hale gelirler. Radyofrekans enerjisi ile de hedeflenen derin termal dokuların ısıtılmasını amaçlar. Metabolik aktivite başlatılır ve yağ dokusu lipolizi hızlandırılır. Yağ hücresi hacmi azalır ve yağ tabakası kırılır.

Bilimsel olarak kanıtlanan ve klinik olarak onaylı ve ödüllü bir cihaz olan Exilis Elite, kırışıklıkları azaltıp, gevşekliği azaltarak konforlu bir şekilde 4-6 seansta sonuç verir. Odaklanmış yüksek frekans teknolojisi kullanır. Exilis Elite konforlu ve acısız bir uygulama ile en iyi kozmetik sonucu sağlayan ideal ısıtma ve soğutma kombinasyonu ile enerjiyi hedefleme kabiliyetine sahiptir. Ağrılı bir uygulama değildir.

Exilis Elite, FDA(Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı ve uygun hastalarda kullanıldığında tamamen güvenilirdir. Cihaz klinik olarak test edilmiştir. Yapılan çalışmalarda herhangi bir yan etkisi olmadığı belirtilmiştir.

Exilis Elite seansı 45 – 60 dakika sürer. Sonrasında kişi günlük faaliyetlerine hemen geri dönebilir. Seans aralıkları 7 – 10 günde birdir. İlk seanstan sonrasında bile etkileri ortaya çıkar ve yaklaşık 4 – 6 seans sonrasında mükemmel sonuçlar alınır.

UYGULAMA  ALANLARI

AVANTAJLARI

Copyright (C) 2014. Turkuaz Poliklinik. Tüm Hakları Saklıdır.